PRODUCT CATALOGUE

O Danish Crown

Jesteśmy producentem mięsa i firmą przetwórczą, ktorej wlascicielami sa farmerzy. Zbudowali oni firmę jako spółdzielnię w 1887 roku. Przez ponad 130 lat zainwestowali i wzbogacili firmę, ktora stala sie jedna z największych firm w branży. Produkty Danish Crown są eksportowane na cały swiat i każdego dnia miliony konsumentów zaopatruja sie w nie, aby móc przygotowac dobry posilek dla swoich bliskich.

Jakosc
Danish Crown jako jeden z wiodacych producentow i przetworcow miesa, zawsze dazy do jak najwyższej jakości surowca. Jesteśmy znani z produkcji wysokiej jakości mięsa opartej na surowych normach dotyczących dobrostanu zwierząt i bezpiecznej żywności. Z biegiem lat zainwestowaliśmy w najnowocześniejszą technologię i nieustannie staramy się uaktualniać wyposazenie naszych zakladow. Wszystkie nasze produkty są skanowane i oceniane z dokładnością podczas całego procesu produkcyjnego.


Identyfikowalnosc
Nasza wyjątkowe prawa wlasnosci pozwalaja nam kontrolować cały lancuch wartosci od gospodarstwa rolnego do widelca. Oznacza to, że mamy pełną identyfikowalność wszystkich dostępnych produktów z wieprzowiny i wołowiny, gwarantując przejzystosc i niezawodność.


Ciaglosc
Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu, jakie zdobyli nasi rolnicy i producenci w ciągu ostatnich 130 lat. Możemy zagwarantowac ciaglosc we wszystkich naszych produktach. Duże pojemniki, które codziennie są obsługiwane, pozwalają nam na jednolitość naszych produktów niezależnie od specyfikacji lub cięcia mięsa, dlatego tez  z dumą oferujemy niezawodność wszystkim naszym klientom.


Elastycznosc
Ze względu na skalę działalności, wspolpracujemy bezpośrednio z naszymi klientami, aby mieć pewność, że otrzymują dokładnie to, co potrzebuja; oferując elastyczność zarówno w produktach, jak i oferowanych przez nas usługach. Oferujemy różnorodne produkty na zamówienie i umożliwiamy zaprojektowanie własnych specyfikacji w celu spełnienia Panstw potrzeb i życzeń.

Nasi klienci oczekuja od nas bycia silnym partnerem w zarządzaniu kategoriami opartymi na innowacjach i zrozumieniu konsumentów. Jesteśmy tutaj, aby budować silną, pelna zaufania współpracę z naszymi klientami o wysokiej wartości, oferującymi wysokiej jakości produkty.